Wziąłem/am ślub z nie tą osobą co trzeba!

Wziąłem/am ślub z nie tą osobą co trzeba!

Dramat!. Ktoś mnie natchnął do napisania tego artykułu po zjebie od bliskiej mi o osoby. Ze mówię kompletnie od rzeczy zupełnie jak Katolik, tylko ten katolik zadał sobie trud aby znaleźć odpowiedz co tak naprawdę powoduje sytuacje nieważności  małżeństwa oraz tych wszelkich problemów w związkach czy małżeństwach!. Zastanawiałeś/aś się kiedyś dlaczego się tak dzieje masz odpowiedz w artykule „Kiedy Ślub kościelny jest nie ważny i nigdy nie został zawarty związek małżeński”

Dlaczego tak się dzieje ze wchodzimy w takie relacje i co ma do tego nasze dzieciństwo i brak dwójki rodziców.

Pojawia się taka kobieta w wieku 19 lat kompletnie nie dojrzała emocjonalnie czasem wcześniej, której nie powiedział ojciec słów takich ” Jesteś piękna” nie powtarzał tego. Ona biedna spotkała pierwszego lepszego faceta której tak mówił i poszła za nim w ogień bo pierwszy raz mnie ktoś docenił. Kompletnie się jemu poświeciła mimo tego że widziała że więcej daje niż otrzymuje od swojego partnera co powodowało u niej mieszane emocje taką huśtawkę i myślenie i naiwną wiarę że on się zmieni. Nie prawda on się nie zmienił. Zdolna do poświeceń święta i naiwna kobieta przyglądała się jak życie się powoli zamienia w piekło.

Mało kto wie że kobieca seksualność jest bardzo połączona z tzw. pewnością drugiej osoby ona musi być w 100% pewna aby mogła seks uprawiać ciągle jeśli tego ona nie czuje będzie się pod wpływem szantażu emocjonalnego zmuszać do tego.

Nikt cie nie będzie chciał ponieważ nie lubisz seksu. Błąd kobieta uwielbia seks jest do tego stworzona dlatego ma tak piękne ciało i unerwione perfekcyjnie, jeśli ona nie ma tej pewności nie będzie ci się oddawać nie ma chuja to tak nie działa u kobiet. U facetów to bardzo prosto działa 0/1, u niej zaczyna się seks w głowie a kończy się na fizycznym zbliżeniu. I pojawia się pierwszy schemat znany wręcz z każdej tragedii życiowej kobiet on mnie zdradził, tak naprawdę nie kochałaś go ani trochę tylko poleciałaś za hasłami które on ci wkręcał i zostałaś uszkodzona przez niego. Pismo  święte  oraz wiele nauk kościoła o tym mówi wręcz prawo kanoniczne jest oparte na takich przykładach których nie sposób zliczyć. Wbrew wszystkiemu to pismo które jest napisane topornym i nie rozumnym językiem tak naprawdę mówi prawdę. Później powstaje tragedia w stylu pojawia się ten jedyny i obie strony czują to samo w tym samym momencie i zastanawiasz się co jest grane. Jak teraz żyć wierz lub nie tu jest działanie Boga.  Nie słuchaj w życiu tych którzy mówią ci jak masz żyć w przypadku nie udanego małżeństwa wszystko jest w prawie kanonicznym pokazane od A do Z. Kiedy masz prawo zacząć na nowo swoje życie z drugą połówką. Nie istnieje nigdzie taki zapis w przypadku nieszczerości przy przysiędze małżeńskiej abyś miał żyć samemu po rozwodzie nie prawda. Bóg ma zawsze coś lepszego dla ciebie. Ludzie którzy ci mówią jak masz żyć po wszystkim nie oszukujmy się nie znają prawa kanonicznego a próbują być najmądrzejsi na świecie, zanim cokolwiek ktoś powie ci na temat twojego życia niech się pierwsze zorientuje jak to wygląda a później mówi.  Tam gdzie jest prawdziwa miłość związek jest wolny od zdrad i tego całego wielkiego syfu.

Najbardziej gorliwy katolik „JAK TA KURWA SIĘ UBRAŁA W KOŚCIELE”

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o