Sędziowie twojego życia!. Nie zatrzymuj się tylko działaj

Oj masz 30 lat i spierdoliłeś sobie życie o jak mi przykro, a tak naprawdę nie jest mi ani trochę ciebie żal.

Ale sobie spierdoliłem/am życie z tym facetem. Ostatnio macie kurwa jakiś wysyp e-maili na temat waszych rozpierdolonych związków i nie możecie się po nich pozbierać szukasz powodu dlaczego tak się stało powiem ci dzisiaj prawdę, tak to jest twoja wina, po wielu e-mailach rozmowach i sytuacjach z życia wziętych wiem jedno to jest twoja wina tylko i wyłącznie. Zawsze  ale to kurwa zawsze do mnie ktoś piszę i prosi o poradę co ma zrobić większość to kobiety które są na rozstaju dróg w życiu. Wymienię ci 3 powody które powodują taką sytuacje.

  1. Mój facet mnie bije boje się od niego odejść. Zmartwię cię on się nie zmieni. Nie da się żyć w związku w którym, w którym jedna osoba krzywdzi drugą w pewnym momencie ta druga strona będzie mieć zwyczajnie dość. Kobieto potrzebujesz w życiu czuć się bezpiecznie a twój facet ma się ciebie bać jeśli się nie boi oznacza to jedno że nie oszukujmy się z czasem staniesz się dla niego pluszowym misiem. Uciekaj od takiego gnojka który cię bije.
  2. Wiecznie pokrzywdzona życiem lub pokrzywdzony?. W 90% przypadków dzieje się wręcz sprawa fenomenalna, jedna strona drugiej  pomaga i wiecznie jest prowadzona przez niego za rączkę lub na odwrót. Daje ci pewność graniczącą z pewnością że to nie jest miłość i to się nie uda, prawdziwe uczucie powstaje w zupełnie innym momencie. W innym poradniku o tym pisałem. Prawdziwa miłość przyjdzie całkiem nieoczekiwanie.
  3. Miłość która niszczy która jest nie zdrowa. Jestem chora/y z miłości, każdy z nas został stworzony z pustką która należy wypełnić jest to miłość całe życie tego szukasz i nie możesz tego każdym i kolejnym facetem wypełnić czy też kobietą, Znajdujesz sobie pierwszego lepszego faceta lub kobietę i wchodzisz z tą osobą bardzo szybko w związek co się dzieje na samym początku relacji. Czujesz mięte do niej motylki w brzuchu, ale motylki z czasem opadają  i dostrzegasz jego lub jej wady, szczególnie w momencie kolejnego spotkania z tą osobą, lub kolejnego telefonu do niej ta osoba ciebie zaczyna męczyć, i zaczyna się kwas toksycznej relacji. Zdarzało mi się lądować często w łóżku z kobietami ale po wszystkim budziłem się z takim przeświadczeniem kurwa co ona tu robi albo co ja u niej robię, albo w głuchej ciszy bo po wszystkim w zasadzie nie miałem o czym z nią porozmawiać, taki sam efekt mniej więcej jest po zwaleniu sobie gruchy. z czasem pojawia się takie przeświadczenie ze ja tylko daje a nie otrzymuje nic w zamian a każde spotkanie przyprawia mnie o chęć wizyty na kobierzyńskiej,myślę sobie trzeba to zakończyć  i kończę to w pizdu zwyczajnie przestaje się do niej odzywać albo jeszcze lepiej aby ułatwić sobie sprawę moczę ogóra w innej kobiecie a co wolno mi, dowie się o zdradzie puści mnie wolno, bez tego nie puściła by mnie wolno bo czemu on mnie zostawia i wieczne wylewanie brudu. U kobiet to zaś się inaczej obawia zupełnie przychodzi gość w życiu który jej wywali komunikat „No wiesz coś do ciebie czuję„, po kilku spotkaniach z nią a ona już wariuje bo sobie rzeczywistość z tym facetem wyobraziła i miała wspólne plany na życie, ona się starała on nie koniecznie, ona zrozumiała on zrozumiał i się zakończyło to wielką pustką ponieważ jedna strona była niedojrzała, nie da się kochać kogoś kto daje jednostronne zainteresowanie a z czasem znika z życia, często kobiety się pytają on daje strzępy zainteresowania moją osobą a ja jeszcze go seksem nagradzam za to?, 2 tygodnie się nie odzywał po 2 tygodniach się odezwał i dostał jeszcze dupy na pożegnanie, czy was już do reszty pojebało, zdarza się czasami pan uczciwy który chce dla swojego sumienia swoja wykorzystaną owieczkę uspokoić, i powiedzieć że jest na to gotowy otóż wytłumaczę  ci o co chodziło w tym przekazie możesz się bardzo zdziwić opiszę to męskim podejściemNie jestem gotowy na związek ponieważ, chcę się bawić z tobą porucham sobie ciebie i zostawię , nadal chce się bawić życiem. Czyli wciskamy idiotce odpowiedz która powinna w praktyce przyjąć. I w tle jest zupełnie inna kobieta, nie ty przestań się naiwnie oszukiwać.Droga kobieto jeśli facet ci mówi że nie jest gotowy na związek to na 100% z nim nie będziesz i przestań się oszukiwać bo nic z tego nie będzie.

W zasadzie wszystko się opiera na jednym i tym samym, czasem ludzie mnie pytają dlaczego to się stało ze to się rozpadło znajdziesz odpowiedz poniżej w innych blogach.

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o