Ona nie chce seksu ze mną

Ona nie chce seksu ze mną

Ten artykuł nie jest przeznaczony dla kobiet!. Za to napiszę wiele kobiet mnie znienawidzi kompletnie.

Jakie łózko takie życie 

Jeśli pojawiają się u twojej kobiety objawy takie jak

  1. Szantaż emocjonalny wywołany przez kobietę, masz się prowadzić ponieważ ona ci nie będzie się oddawać ” RZUĆ SZMATĘ” . Dobrze wiesz jak to na facetów działa i na ciebie też. Karanie i nagradzanie seksem nie jest dla ciebie o ile nie jesteś desperatem. Bo i tak suka cię zostawi jak jej się znudzisz
  2. Unikanie za wszelką cenę kontaktu intymnego coraz większa chłodnica w waszej sypialni oraz w życiu bądź pewien jednego że ona prawdopodobnie wręcz w 100% znanych mi przypadków ciebie zdradza i komuś innemu się oddaje.
  3. Osiągałam cel mam dziecko nie potrzebuje już go w swoim życiu. Uważaj ich organizm jest tak zbudowany i one tak działają. Zamiast tkwić w beznadziejnej relacji i zdradzać kobietę rozstań się z nią i nie tkwij w takiej relacji. Tak istnieje ten taki bardzo specyficzny typ kobiet które w ten sposób postępują wręcz się z tym nawet nie ukrywają. Wszelkie jej późniejsze narzekanie ze zdradziłeś jest tylko i wyłącznie jej winą. Normalna kobieta nie będzie w taki sposób postępować z tobą i będzie tworzyć prawidłową relację.
  4. Pigułki antykoncepcyjne – ile jest takich kobiet które idą do ginekologa i biorą pierwsze lepsze pigułki, a później je rozpierdala od środka przez nadmiar lub niedomiar hormonów, chcesz mieć bezpieczny seks zrób badania hormonów a później dobierz odpowiednie leki.

To są prawdziwe przyczyny które doprowadzają do rozpadu związków i przyczyn kłopotów w sypialni miedzy wami.

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o