Nie żyj przeszłością ani przyszłością!

Nie żyj przeszłością ani przyszłością!

Ona się i tak wydarzy sama.

Każde doświadczenie jest po coś czegoś ma cię to nauczyć!.
Nie wierzysz pokażę ci przykład na swoim przypadku który po latach tak naprawdę pokazuje po co wszystko było. Miłość i sraczka przychodzi sama w życiu czasem nie spodziewasz się w którym momencie ona przyjdzie, będziesz bardzo zdziwiona w którym momencie to przychodzi.
Bardzo wiele ludzi mówi mi o swoich porażkach które czasem są całkowicie nie do zmiany, i przez to żyją w dojmującym poczuciu winy.
Nieustannie patrzysz w przeszłość a zastanów się teraz czego ta przeszłość ciebie nauczyła.
Aby prawdziwa miłość zaistniała są dwie sprawy potrzebne doświadczenia i czas.  Zrozumienie tych dwóch zależności wymaga czasu i pracy nad samym sobą. Dam ci tutaj wskazówkę o łączeniu punktów w całość i doświadczeń. Aby istniała prawdziwa miłość muszą się spotykać dwie połówki takie same z podobnymi doświadczeniami i światopoglądem jeśli to nie istnieje naprawdę to się nie uda na to wszystko trzeba czasu czasami bardzo długiego.

Poniżej porównanie doświadczeń.

 • On – długoletnia relacja z toksyczną osobą!. – dziś jedno wiem że to ma bardzo złe skutki dla obecnej relacji ponieważ poszukuję tego samego co druga strona pewności ze ona będzie zawsze.
 • Ona – przeżyła też  taką samą relacje. Została zdradzona przez to poszukuje pewności w drugiej stronie.Jak działa mechanizm zdrady na ciebie w przyszłej relacji. Zdrada jest występkiem którego nie wolno usprawiedliwiać pod żadnym pozorem ponieważ w przyszłej relacji się pojawią bardzo nieciekawe sytuacje takie jak!.

  –  Boisz się angażować w nową  relacje ponieważ boisz się że znów to samo cię spotka.
  –  Brak pewności drugiej osoby ponieważ myślisz w schemacie swojego EX

  Zdradzając swoją drugą  połówkę robisz jej bardzo dużą krzywdę podkopujesz jej własne poczucie wartości które jest bardzo ciężko odbudować. W każdej innej relacji będziesz się obawiał/a powtórki z rozrywki czy nowy partner ci tego nie zgotuje to bardzo tkwi w człowieku

 • On – długo letnia relacja z słowami „Nie znajdziesz sobie nikogo lepszego” – powodowała że poczucie wartości spadało do poziomu dna i pojawiał się problem uwierzyć w siebie i zmienić życie.
 • Ona takie same słowa. Wierzenie bezgraniczne swojemu oprawcy kurczowe trzymanie się tej drugiej połówki bo kto mnie zechce.Pamiętaj takim zachowaniem karasz drugą połówkę czasami całkiem nie słusznie, ponieważ to co mówisz to jest tak naprawdę stosunek do samego siebie, a z czasem ci życie za traktowanie tej osoby podwójnie odpłaci jeszcze większym ciężarem.
 • On – tak naprawdę nie miał rodziny matki oraz ojca. I poszukuje tego w drugiej osobie tego czego rodzice nie dawali.
  Ona – w swoim facecie poszukuje tego czego rodzice nie dawali. Czyli ma tak naprawdę jedno i takie same pragnienie stworzenia dobrej rodziny oraz normalności w swoim życiu.Miłość z odzysku. Kwestia partnera to nie jest kwestia przypadku, a Bożego planu. Nie wierzysz w to spójrz na przykład u góry a zrozumiesz ze masz miłość obok siebie jeśli jesteście obydwoje tacy sami z takim samym bagażem doświadczeń. Powiesz sobie ale przeciwieństwa się przyciągają i są to udane związki do czasu pozwól ze ci to zilustruję  swoimi słowami. Wyobraź sobie zabawę w przeciąganie liny

  Jedno ciągnie w jedną stronę drugie w drugą.

 • Jak myślisz lina pod gigantycznym naporem doświadczeń pęknie czy nie!. Obstawiam raczej ze pęknie w 100% w tedy się bardzo zdziwisz ona poszła do innego partnera w swoim  życiu dlaczego tak się stało wytłumaczę ci to bardzo łatwo ponieważ nie byłeś dla niej pisany  osoba która  stanęła ci na drodze w danym momencie życia miała cię czegoś nauczyć. Przykład  kolejny

 • On – trafiła się mi jakaś kobieta pierwsza lepsza z łapanki to się jej kurczowo trzymałem i robiłem wszystko dla tej osoby i koniec końców ona odeszła
 • Ona – też to samo zrobiła trzymała się usilnie jednego faceta, do czasu zaczął zdradzać bo jednak w niej coś mu nie pasowało nie dawał jej tego czego ona wymagała.Jak widzisz wszystkie doświadczenia które są tu zaprezentowane się ładnie pokrywają z sobą. Jeśli masz oczy i rozum naprawdę zrozumiesz mój przekaz nic się nie dzieje bez przypadku wszystko ma swój cel. Bóg kładzie ci na drodze doświadczenia takie które masz unieść które cię czegoś nauczą i w tobie samym coś zmienią. Bo do wielu spraw musisz dorosnąć do tzw. dojrzałej miłości  która całkiem w życiu przychodzi niespodziewanie i nie jesteś w stanie się przed tym obronić.
  Mój przykład pokazuje sam pewną anomalie losu która jest ciekawie skonstruowana. Przed osobą którą spotkałem na swojej drodze sam uciekałem cały czas nawet wręcz kończyłem z nią kontakt zacząłem życie w kompletnie nowym miejscu i usunąłem swój portal do randek, ale myślę sobie założę sobie konto od nowa na nowe dane i pierwsze co widzę o nie znów ona. A więc znowu do niej napisałem ale nadal bawiłem się życiem na dobre czemu nie wolno mi, nie traktując tego zbyt poważnie ale przyszła teraz kolej na mnie która aż mnie wgniotła w glebę. Przed bożym planem nie spierdolisz chodź byś się miał zapaść pod ziemie. Uciekasz przed swoją druga połówką a i tak trafisz w jej ręce czasem boski plan jest niesamowity. Mało kto zrozumie jego geniusz planowania świata, ja jego nie rozumiem do tej pory.

Przyszedł ten dzień który zaczął wszystko od nowa całe życie wypierdolił do góry nogami. Jednak pójdziesz tam gdzie nie chcesz. W momencie upadku życiowego i 72 H bez kontaktu z światem zewnętrznym. Zacząłem dostrzegać to ze faktycznie mi na niej zależy w 4 ścianach, kiedy odzyskałem kontakt z światem odczytałem wiadomość „Odezwij się bo coś jest nie tak”. Skąd o tym wiedziałaś skoro mnie na oczy nie widziałaś a się martwiłaś i to czułaś. Próbuje sobie to wytłumaczyć jakoś na milion sposobów jak to  możliwe nikt mi nie jest wstanie tego wyjaśnić. Ten czas złego zaczął nas coraz bardziej do siebie zbliżać, jedno drugiego  ratowało z najcięższej depresji życia „ Prowadził ślepy kulawego” . Bóg ma swój idealny plan na twoje życie i zawsze go zrealizuje za wszelką cenę i tego nie unikniesz możesz skręcić w inną stronę i się pokaleczyć ale i tak trafisz na właściwy tor w swoim życiu. I dokona się samoczynnie cud w twoim życiu. Bóg dokładnie wie czego w danym czasie potrzebujesz, nas los jest od górnie napisany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o