Mentalna masturbacja czyli kobieta po przejściach!

Nie zliczę ile razy zdarzyło mi się na taką kobietę trafić w życiu teraz kilka porad od mnie które bardzo wam pomogą  zrozumieć to że walka o takie kobiety jest bez celu zupełnie.

Uważaj na kobietę po wieku 25 lat. Możesz się bardzo przejechać na takiej kobiecie ona ma swój urok, idzie ją bardzo łatwo zdobyć w sensie łózkowym ale ona ma w sobie oziębłość emocjonalną, zwyczajnie się nie potrafi zaangażować w związek. Z czego to wynika jest to robota jej partnera.

Pozornie to bardzo łatwe kobiety dzięki którym można opuścić sobie ciśnienie w jajach ale to wszystko. Jesteś facetem dobrze wiesz i znasz naszą złą stronę to my się często zakochujemy szybciej niż kobiety. Szczególnie przez łózko u facetów to nagminny problem kobiety nie mają świadomości co robią mężczyźnie w momencie uprawiania z nim seksu, powodują to iż facet coraz mocniej się angażuje, chyba że zaplanował sobie jednorazową akcje po dupczyć  i nara. to rozumiem, taki układ. Ale jeśli nie masz wspólnego światopoglądu z taką kobietą nie planuj absolutnie z nią niczego bo możesz bardzo i to bardzo się poparzyć, nie zdziałasz z tą kobietą zupełnie nic.

Dostałem od czytelników nie jednego maila z innego portalu o podrywaniu że ona się z nim, spotykała a teraz się z innym spotyka i się dziwili dlaczego ona tak postępuje , to normalne w jej wieku będzie skakać z kwiatka na kwiatek , taka kobieta jest pozbawiona wszelkich wartości.  Jeśli chcesz taką kobietę do zabawy chętnie bierz i się nią baw.

Musisz mieć naprawdę szczęście jeśli znajdziesz taką z tym samym światopoglądem i to ci się uda w 200% ale dosłownie jest ułamek takich kobiet.

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o