Mam 30 lat nie mam kobiety dlaczego

Mam 30 lat nie mam kobiety dlaczego!

Wiele dostaje pytań od facetów dlaczego nie chcą mnie kobiety, albo je tracę. Pamiętaj zdrowe relacje tworzą się w Wieku 20-25 lat na całe życie, pozostałe to wypadki to niepełnosprawność lub choroba dlatego facet jest sam a jest kilka powodów dlaczego tak się dzieje z kobietami.

  1. Jesteś typem imprezowicza, pokazujesz wszem i wobec każdemu szczególnie na Facebook w polubieniach masz same imprezowe wypady, wierz mi kobieta potrzebuje stabilizacji a nie gościa dla którego zabawa to całe życie.
  2. Jesteś maniakiem kontroli opowiadasz dziewczynie o zaufaniu do niej , ale jak jej dłużej  niż 3h nie ma na Facebook zaczynasz do niej dzwonić po to by pytać co u niej. Kobiety nie lubią zazdrosnych chujów w swoim życiu. Nie opowiadaj o czymś czego nie możesz jej zapewnić bo słowo „Ufam ci jest dla nich święte” a możesz się bardzo szybko wypierdolić z tym a ona to będzie pamiętać.
  3. Zabraniasz jej kontaktu z przyjaciółmi lub z przyjacielem. Jeśli tak robisz ten przyjaciel stanie się jej miłością, nie wierzysz spróbuj tak zrobić a wierz mi ze trafi w jego ręce już na zawsze, bo z przyjaźni miłość zbudujesz w mniej niż 5 minut trwała taką do końca życia. Uświadom sobie maniaku kontroli ze ona z nim tylko rozmawia.
  4. Jesteś skurwysynem, jak możesz swoją kobietę fizycznie i psychicznie krzywdzić one wierzą do końca że się zmienisz ale ty nigdy się nie zmienisz robisz wszystko aby osiągać swój cel. Setki razy w artykułach powtarzam jeśli będziesz postępował zgodnie z jej wolą będziesz miał wszystko świat u stop.
  5. Jesteś alkoholikiem. – Nikt nie lubi pijanych ludzi tego nie muszę tobie tłumaczyć ani trochę.
  6. Lubisz zabawę z kobietami o ilu takich widziałem podrywaczy którzy wyruchali i znikli z życia kobiety uwielbiam takich zdobywaczy zabawek.
  7. Zatrzymujesz się w połowie walki o szczęście jesteś do czasu gdy jest naprawdę dobrze a gdy jest bardzo źle ciebie już nie ma to jest „SAMOLUBSTWO„.

Z takich powodów nie masz kobiety w życiu bo zwyczajnie drugą osobę ranisz, a jeśli masz problem z podrywem ten blog ci wszystko wyjaśni jak to wszystko działa od A do Z.

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o