Laski to szmaty faceci to chuje czyli trafił swój na swego!

Laski to szmaty faceci to chuje czyli trafił swój na swego

Siedzę tak i przeglądam internet sobie i przestaje wierzyć w porządne kobiety. Może kurwo wyślij jeszcze zdjęcie siebie z wypiętym dupskiem na cały świat. Masz jedno ciało największą wartość jaką posiadasz to co jest intymne potrafisz pokazywać całemu światu!.

Faceci też nie lepsi jak widzę swoich kumpli to mam ochotę jednemu czy drugiemu wsadzić knebel w mordę. Chwalą się ostatnią zdobyczą na imprezie kobieta zaliczona w 15 minut od pierwszej rozmowy.

Niegdyś było trudno bardzo o to aby ideał w twojej głowie spojrzał na ciebie!. A teraz kurwiszonów pełno. Wchodzenie w związek po seksie na 1 randce!. A później książę i księżniczka zdziwiona ale cierpię nie udał mi się kolejny związek albo ten facet nad mną się znęca i dobrze ci tak kurwiszonie jeden z drugim.

Opowiem ci taką brutalną historię która uczy szacunku do swojego ciała w momencie gdzie masz diagnozę „ŚMIERĆ”. To bardzo pouczająca chwila w życiu jak ktoś ciebie podciera wilgotną szmatką bo sam tego nie możesz zrobić.

Twoje ciało nie jest na wynos „Jak w MC donald„. Największą swoją wartość w tych czasach oddajesz za darmo za nic!, każdemu chętnemu?.  Otaczający świat ci wmówił ze potrzebujesz kogoś mieć aby być szczęśliwym gówno prawda.

Seks jest najcenniejszą wartością którą możesz oddać drugiej połowie całą siebie.  A nie myśleć kategoriami

  • Jak mu nie dam nie będzie mnie kochał
  • Jak mu nie dam nie będzie ze mną odejdzie.

Miłość zwana szantażem emocjonalnym a później masa tragedii w których dzieją się dramaty bo krzywdzisz nie tylko siebie ale masz dzieci też im robisz krzywdę takim postępowaniem. To co w dzieciństwie się wydarzy będzie miało wpływ na ciebie przez całe życie i na twoje dzieci. Nie wierzysz popatrz na historie rodziców i twoja zobaczysz te same błędy u siebie.

W życiu jest tak że koniec końców trafi swój na swego i kolo się zamknie i pojawi się szczęście odpowiedz mi dlaczego do kurwy nędzy wchodzisz w związek z facetem czy kobietą z łapanki ?

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o