Jak sprawdzić czy kobiecie zależy na tobie

Jak sprawdzić czy kobiecie zależy na tobie

On się starał. Ona ODPYCHAŁA. On odpuścił . Ona POKOCHAŁA

Wielu z was zastanawia się jakie są znaki zainteresowania kobiety twoim towarzystwem i czy jesteś dla niej. Pamiętaj te kroki rozjaśnią ci sprawę w 100%.  Pamiętaj musisz zauważyć minimum 3 objawy na raz i musisz mieć bardzo dobre oczy.

 1. Ukradkiem patrzy się na ciebie, jeśli na ciebie patrzy i za chwilę urywa wzrok na bok i patrzy w dół masz zielone światło u niej. Jeśli patrzy do góry jest zupełnie tobą nie  zainteresowana.
 2. Skrzyżuj ręce jak będziesz stał jeśli ona to zrobi po chwili, jest tobą zainteresowana zwyczajnie ciebie zacznie naśladować.
 3. Nogi  skierowane w twoją stronę znaczy to że jest tobą zainteresowana.
 4. Pozwala się dotykać i nie bycie bardzo blisko niej nie stanowi dla niej problemu wiedz że masz zielone światło z jej strony.
 5. Pierwsza pisze do ciebie i podtrzymuje temat i nie traci zainteresowania tobą po tym jak uzyska satysfakcjonującą odpowiedz! od ciebie. Nie karmi się uwagą pamiętaj zawsze to sprawdzaj to taka złota porada.
 6. Stroi się dla ciebie tak aby ci się podobało. Tak ona w tej grze też zdobywać ciebie.

Jeśli ona ci odpowiada mogę ci dać kilka złotych porad jak pociągnąć to dalej. Skutecznie i z pełnym sukcesem.

Co w takim razie robić aby to rozwinąć

Masz 3 szanse później jesteś u niej zaszufladkowany do roli przyjaciela a tego nie chcesz tylko chcesz z nią być teraz ci powiem jak osiągnąć cel w podstępny sposób!. 

 1. Pierwsze spotkanie ma być zwyczajną luźna rozmową, na zasadzie koleżanka kolega!. Absolutnie nie zdradzaj objawów takich że ci zależy bo ona zwyczajnie ucieknie od ciebie i nigdy się nie odezwie. I nie dzwoń od razu po spotkaniu do niej i nie mów jej że było fajnie.
 2. Na drugim spotkaniu sprawdź czy pozwala się dotykać tobie jeśli zacznie cofać rękę wiedz ze ona nie jest zainteresowana , jeśli czuje do ciebie pociąg zaakceptuje twój dotyk.
 3. Na trzecim spotkaniu pocałuj ja w usta,  ani trochę się nie zastanawiaj ona na to czeka, jeśli do 3 spotkań tego nie zrobisz już skreśliła cie z automatu. One tak działają.

Jak ją jeszcze bardziej podkręcić na ciebie

 1. Spraw aby była kompletnie zdezorientowana twoim zachowaniem, można to w bardzo prosty sposób osiągnąć powiedz że  „CHYBA DO NIEJ COŚ CZUJESZ” .  Po czym ogranicz kontakt do zbędnego minimum ona sobie tam w główce musi stworzyć was , wyprodukować swoją wizję świata one kierują się emocjami próżno szukać w nich logiki.
 2. Dotykaj ją w sposób erotyczny tak aby czuła z tobą więź emocjonalną i cielesną.
 3. Storpeduj jej myślenie, na zasadzie takiej wyznałeś jej uczucia i teraz oddal się kompletnie ale bądź miły dla niej zrób totalny dystans ona zacznie się zastanawiać czy jeszcze coś do niej czujesz czy ci przeszło.

CZEGO SIĘ WYSTRZEGAĆ W TAKIM RAZIE NA POCZĄTKU ZNAJOMOŚCI ?

 

 1. Absolutnie i stanowczo pamiętaj nie przynoś jej żadnych kwiatków bo ciebie zostawi ona w pizdu.
 2. Nie kupuj jej żadnych kwiatków
 3. Unikaj absolutnie zamkniętych miejsc. Tzw mieszkania z nią ona ma poczuć niepewność czy będzie z tobą czy nie.
 4. Nie mów o żadnych absolutnie wspólnych planach na życie, to ma zostać tajemnicą na początkowym etapie znajomości.

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o