Jak skutecznie poderwać dziewczynę

Jak skutecznie poderwać dziewczynę

Boisz się że wpadniesz w rolę przyjaciela w relacji, jak z tego skutecznie wyjść,  roli przyjaciela. W tym artykule pokażę ci jak to zrobić aby było dobrze. Kobieta nie chce być zdobywana, też chce być zdobywaną, jak skutecznie w takim razie zdobyć kobietę.

 1. Nie bądź na każde jej zawołanie bo zostaniesz zaszufladkowany do roli przyjaciela, pamiętaj kobieta myśli emocjonalnie, nigdy logicznie jeśli jesteś dobrym człowiekiem wiedz  ze to się skończy szufladka.
 2. Absolutnie wystrzegaj się dawania prezentów kobiecie na pierwszych spotkaniach.
 3. Nie pisz dla niej wierszyków ” Jeśli nie masz przed sobą romantyczki”
 4. Nie opowiadaj o przyszłości z nią ponieważ jeśli za nią zaplanujesz przyszłość skończy się to totalną porażką.
 5. Nie bądź pizdą wielu z facetów boi się dotykać kobietę i w odpowiednim momencie pocałować w dalszej części artykułu powiem ci kiedy masz tą jedyną szanse i radze jej nie przegapić.
 6. Nie daj się testom kobiet bo ona zanim ciebie wybierze zawsze sprawdzi każde za i przeciw. Kobieta jest jak chodzący notatnik wszystko sprawdzi zanim ci da szanse taką naprawdę.
 7. Pamiętaj aby stworzyć całkowicie zdrową relacje musisz mieć identyczny światopogląd jeśli go nie ma z czasem wszystko runie w gruzach.
 8. Pamiętaj wszelkie porady w stylu eskaluj dotyk na pierwszym spotkaniu skończą się totalną porażką jeśli ona jest wartościową sztuką a nie zwykłą dupodajką. Najczulsze miejsca u kobiet specjalnie na potrzeby tego artykułu poniżej, kobieta ma niesamowicie czułe ciało i bardziej głodna jest seksu niż ci się wydaje.
  Przedstawiam ci poniżej najczulsze elementy kobiece. Które w u 100% kobiet doprowadzą cię do rozebrania jej. Ale zanim się dobierzesz do niej sprawdź jej oznaki zainteresowania bo możesz się bardzo zdziwić jak dostaniesz w ryj. O to kilka złotych porad dla tych którzy nie wiedzą ze możesz mieć od tak.Oczy zwierciadłem duszy ale nie ciesz się gdy patrzy ci w oczy bo to jeszcze zupełnie nic nie znaczy, ważny jest kierunek ułożenia oczów gdy ona patrzy w górę pamiętaj jedno jest tobą absolutnie nie zainteresowana, gdy zauważysz takie zachowanie wiedz ze nie jesteś w jej typie. Gdy patrzy w dół znaczy ze masz zielone światło i możesz wręcz z nią wszystko zrobić bo już jest twoja jeśli to dobrze rozegrasz. Jak to dobrze rozegrać aby ci pozwoliła na wszystko i jeszcze więcej chciała. Gdy widzisz ze spotyka się z tobą chętnie i rozmawiasz z nią i patrzysz jej w oczy i opuszcza głowę w dół łącznie z oczami działaj zbliż się do niej i dotykaj ją i pocałuj nie bój się tego ona nic ci nie zrobi wręcz będzie cała w skowronkach, ale jeśli tego nie zrobisz maksymalnie do 3 spotkań ona da sobie z tobą spokój, normalna reakcja u niej bo ona szybko się utwierdzi w przekonaniu że jesteś łajzą.

  Wszelkie porady guru podrywania możesz sobie wsadzić dosłownie w twoją dupę
  Porady w stylu:

  – Bawi się czymś na spotkaniu oznacza to zainteresowanie twoją osobą, błąd pokazuje ci kobieta jaki jesteś beznadziejny, to tak nie działa.

  – Sama się do ciebie odzywa więc jej zależy , błąd w tej chwili nie ma swojego idealnego ogiera przy sobie i z braku laku utrzymuje kontakt, chcesz poznać prawdę czy ona jest taka urwij na chwilę kontakt jeśli będzie się martwić co z tobą znaczy ze jest wartościową kobietą a jeśli po czasie tym okaże się ze już spotyka się  z innym kolesiem daruj sobie ją to ten frajer, będzie miał spierdolone życie bo ta idiotka karmi się uwagą innych, nie potrafi zrezygnować z innych dla ciebie to ktoś ma coś z głową tutaj i na pewno nie jesteś to ty, wartościowa kobieta będzie zawsze przy tobie do końca.

 9. Zapamiętaj też cenną poradę Kobiety się zakochują 3 razy dłużej niż ci się wydaje, nie wyznawaj jej uczuć bo to się źle skończy i ona zrezygnuje z ciebie.  Nie mam pojęcia czemu one tak mają ale czy ktoś je zrozumiał.
 10. Doprowadź do sytuacji intymnej wywołaj u niej ostry orgazm, nie seksem jest na to odpowiedz jak to uzyskać skutecznie aby kobieta doszła. Przyjrzyj się swojemu kciukowi, jeśli ci się pozwala dotykać po miejscach intymnych zrób jej taką przyjemność a zobaczysz pozytywny efekt. Pamiętaj że to musi być zrobione od tyłu najlepiej gdy leży na brzuchu ona po kilku minutach dojdzie, po czym to poznasz ze będzie coraz więcej śluzu. W środku one mają takie małe grudki które warto co jakiś czas dotykać one są bardzo mocno unerwione, co będzie potęgować jej przyjemność i pamiętaj o jednej kluczowej zasadzie, choćby miała ochotę na więcej nie wykorzystuj jej po tej sytuacji a zobaczysz da to jeszcze większe jej nakręcenie na siebie.

 

Teraz coś o czym żaden guru podrywu nie wie i nie ma absolutnego pojęcia

Istnieją 3 rodzaje kobiet jedna z nich jest idealną kobietą w łóżku, ale o tym poniżej nazwiemy je konkretnie po zachowaniu.

 

 1. Maniaczka dotyku – idealna kobieta w łóżku ten typ kobiet się cechuje niczym innym niż bardzo dużą czułością, jest to typ romantyczki typowe dawczyni orgazmów. Uwielbia wręcz dotyk i za nim szaleje dla niej to największa wartość.
 2. Ścierwo – Suka lecąca na twój portfel jedna wartość co dostanie lub co będzie jadła na spotkaniu , kobieta która leci na materializm , bardzo szybko jesteś w stanie zweryfikować czy taka sukę masz pod swoim dachem, jak ci kilka razy powie pod rząd czy kupiłeś mi coś, gwarantuje ci ona nie kocha ciebie tylko twoje pieniążki.
 3. Budzik – poświeć mi czas czyli najbardziej toksyczna kobieta, przestań jej poświęcać czas a zobaczysz efekt w postaci zdradzania ciebie.

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o