Jak radzić sobie z natrętnym człowiekiem!

Kiedy słyszę często pytania od ludzi jak sobie radzić z byłym lub byłą.

Zapamiętaj sobie teraz kilka porad które skutecznie otworzą tobie oczy i zrozumiesz pewne działanie ludzi które jest bardzo przewidywalne.

 • On mi grozi  – pamiętaj osoba która ci grozi jest kompletną „Łajzą„. Ponieważ ludzie dzielą się na silnych i tych słabszych. I można postępowanie przewidzieć w 100% ich co zrobią. Ostatnia akcja która mnie zadziwia to gość niespełna rozumu którego mogę przewidzieć jak wróżka. Stanąłem w obronie pewnej kobiety.  Ładnie informując gościa co zrobię jemu jeśli nie da spokoju jej. Wcale nie zaskoczyło mnie to że nie odpisał na moją wiadomość lecz,  zrobił jedną prostą sprawę zaczął „wypisywać do swojej ex” o tą groźbę. Mnie się zupełnie boi taki człowiek bo jest świadom tego że mam stalowe jaja i nie cofnę się przed niczym. Nie bez powodu powiedziane jest najlepszą obroną jest atak na drugą osobę. Można w ten sposób uzyskać pozytywny efekt wręcz zaskoczenia. Tak się przyglądałem zachowaniu jego i jednak on to zrobił pisał do swojej „EX” . Zapewne drąc mordę o to a sam się zaprowadził do takiej sytuacji życiowej.  Pamiętaj posiadasz groźby od swojego faceta lub kobiety zrób z nich użytek na swoją korzyść. Prawo zmieniło się na twoją korzyść poniżej kilka przykładów.

  Policjanci z Komisariatu Policji w Nieporęcie zatrzymali 52-letniego Zbigniewa K. Mężczyzna podejrzany jest, że od 3 lat kierował groźby karalne pozbawienia życia wobec sąsiadów. Ponadto mężczyźnie zarzuca się przestępstwo z art. 190a §1 kodeksu karnego czyli stalkingu.

  Wszystko wskazuje na to że, mężczyzna w nocy jeździł po posesji samochodem, puszczał głośno muzykę, używał klaksonu i świecił światłami w okna. Ponadto znieważył słowami wulgarnymi sąsiadów. Wśród pokrzywdzonych jest dwoje małoletnich dzieci.

  Na podstawie zebranego materiału dowodowego na wniosek policjantów Sąd Rejonowy w Legionowie zadecydował o zastosowaniu wobec 52-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

  Pamiętaj prawo działa na twoją korzyść a nie na korzyść osoby która cię prześladuje. Naucz się z niego korzystać. 

  Dawno temu załatwiało się sprawy siłą ale żyjemy w 21 wieku i nie ma co się pierdolić z takimi ludźmi prawo skutecznie oduczy takiego zachowania potencjalnego prześladowce, przestań się bać. 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o