Jak poznać czy ona cię zdradza

Jak poznać czy ona cię zdradza

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy ona mnie zdradza. Dziś ci wyjaśnię jak to sprawdzić i się dowiedzieć  czy ona kogoś ma na oku. O to kilka złotych porad jak ją złapać na zdradzaniu ciebie pomogą ci w tym jak że przez nas wysławiane i kochane media społecznościowe.

Nie będę tłumaczył nikomu czym jest socjotechnika ale polecam zaczerpnąć wiedzy z źródeł czym ona tak naprawdę jest.

  1. Ona wychodzi bardzo często do koleżanek! – Jak znam kobiety one nie mają takiej częstej potrzeby spotykania się z koleżankami a jak już to ciebie targają jako bagaż podręczny, po to aby zobaczyć czy będziesz je podrywał.
  2. Nie rozstaje się z swoim telefonem nawet na 5 minut!. Nie zostawia go bez odpowiedniej opieki społecznej wierz mi że to nie przypadek ze tak się dzieje , uczciwa kobieta wobec ciebie telefon zostawi blisko ciebie bo będzie jej zależało.
  3. Ona ciebie nie zauważa, nie pierdoli się z tobą jak wcześniej – nie tłumacz sobie tego w ten sposób że ona się  źle czuła, bo wręcz kobiety uwielbiają seks.
  4. Notorycznie łże przy tobie i zaczynasz ją na tym łapać.

 

Te 4 objawy świadczą że w waszym życiu jest ten ktoś kto jej dobrze robi a sposób wykrycia zdradzania jest bardzo prosty wręcz komicznie smieszny.

 

Zakochani ludzie w sobie są tragicznie śmieszni i zapominają o „PREZERWATYWIE” tzw uszczelce przy zdradzaniu innych osób.

  1. Kobieta ma to do siebie ze zaczyna wstawiać nowe zdjęcia na Facebook.
  2. Stare hasz tagi się różnią od tych nowych wiedz jedno to dotyczy jej nowego ogiera nie ciebie.Przeszukaj jej wszelkie polubienia zdjęć bo gwarantuje ci że jej gach je polubił.
  3. Sprawdź ostatnie miejsca gdzie ona była oraz profile ludzi którzy polubili jej zdjęcia bo wierz mi że ona i on polubili to samo w tym samym czasie.

Przez takie proste 3 kroki dowiesz się czy ona cie zdradza a co najciekawsze dowiesz się z kim. Pamiętaj raz to zrobiła to zrobi kolejny dlatego oddaj ją nowemu właścicielowi przecież nie potrzebujesz ścierwa tylko prawdziwej wiernej kobiety. I nie przejmuj się zacznij od początku znajomość i będzie dobrze a trafisz na wspanialszą kobietę niż miałeś.

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o