Jak pozbyć się dziewczyny swojej w kilku krokach.

Zastanawiałeś się kiedyś jak doprowadzić do szybkiego rozstania z kobietą aby sama się poddała wręcz cię zdradziła? O to kilka kroków idealny przepis jak zostawić kobietę czy żonę.

 

 • Komentarze na temat jej wyglądu to podstawa codzienności. Ubrała sukienkę rzuć komentarz ze w niej wygląda trochę tłusto „Ty mój grubasku”. Rzuć jej w twarz komentarzem że powinna dzisiaj ubrać spodnie. Codziennie neguj jej podejście do ubioru że potwornie w tym wygląda i mów to tak żartobliwie codziennie  jebliwe komentarze.
 • Bierz wszelkie prace dodatkowe,tylko i wyłącznie po za domem w domu zero reakcji na jej mówienie żeby się zajął czymś.
  Mów pracuję i należy mi się odpoczynek a ona ma zapierdalać w domu bo ona jest od tego i umniejszaj wartość tego co robi w domu.  Taki przykład z mojej przeszłości na pytanie czemu mnie zdradziłaś była odpowiedz jedna ” Nie poświęcałeś mi uwagi„.
  Jeśli ci ugotuje obiad powiedz że jej matka lepiej gotuje od niej.
 • Absolutnie zero dotyku po za łóżkiem czyli kontakt seksualny po wszystkim majtki na dupę i w  drogę nic innego nie rób w trakcie dnia nie całuj jej i nie dotykaj.
 • Ona chciała by się rozwijać nie pozwól jej na to jak to ona ma być mądrzejsza od ciebie a w dodatku więcej zarabiać, jasno jej powiedz ze jej miejsce jej w domu i usługiwanie tobie.
 • Wydatki przestań jej się pytać o zdanie wydawaj pieniążki na swoje potrzeby jej potrzeby kompletnie olej jakie „RAZEM”. Zawsze miej własne pieniążki bez jej wiedzy. Zero wspólnych rachunków.
 • Gwałć ją okazjonalnie czyli zmuszaj do seksu w dniach szczególnie nie przychylnych jej czyli kilka dni przed miesiączką jak jest sucha sprawiaj jej ból. Okazjonalnie spuść jej wpierdol tak aby podkręcić jej emocje na maksa by się zastanawiała czy dziś ja przytulisz czy połamiesz jej ręce.
 • Teściową chwal jej zdanie neguj bo co ona tam wie o tobie. Zawsze stawaj po odwrotnej stronie muru.
 • Wypominaj jej wasze wydatki ze tylko ty na nią zapierdalasz a ona nic nie potrafi zrobić dobrze.
 • Nie zajmuj się dziećmi tylko miej ja w centrum swojego zainteresowania. Dzieci się nie liczą to tylko gówniarze które płaczą po nocach w dodatku musisz na nie zapierdalać.
 • Wychodzisz gdzieś na miasto z nią nie zapomnij o patrzeniu się na inne kobiety w jej towarzystwie i rozmawiaj o nich jakie ma ona piękne nogi. A jeszcze lepszym patentem jest wspólna impreza wesele znajomych zarywaj na imprezie do każdej tylko nie dotrzymuj kroku swojej kobiecie.

Gwarantuje ci na 100% doprowadzi to do rozstania takie postępowanie i do tego że ona sama cie pierwsza zdradzi.
I będziesz mógł się cieszyć ze wina jest po jej stronie a nie po twojej.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o