Jak odzyskać żonę / lub męża

Zastanawiałeś/aś czy możesz odzyskać żonę lub swojego męża?

 

Zastanów się pierwsze co było powodem rozstania z twoją partnerką. Jest jeden absolutnie nie wybaczalny błąd taki jak zdrada swojego partnera, łamiesz wtedy zasadę zaufania do drugiej osoby. Zdrada jest kłamstwem najgorszym z możliwych. Tracisz tą osobę na zawsze, ponieważ tak się nie robi nie oszukujmy się. Zastanów się nad tym, zdrada oznacza jedno dla osoby zdradzonej złamanie poczucia wartości że są lepsi od niej z tego bardzo ciężko się później pozbierać czasami ma to katastrofalne skutki dla twojego zdrowia. Za zdradą stoi kłamstwo a tak naprawdę brak zaufania do drugiej osoby. Jak masz budować związek bez fundamentalnej sprawy jaką jest zaufanie do drugiej osoby, jeśli nie potrafisz bezgranicznie zaufać drugiej osobie po co wchodzisz w związek po to aby ją zdradzić. Postawienie poprawy w tym wypadku nie zadziała, tak samo obietnica że to się zmieni, zrobisz to ponownie tej osobie, bo nadal jej nie ufasz. Miłość jest tam gdzie jest wierność, nie ma miłości bez wierności,prawdziwa miłość inaczej wygląda.

Nie ma to znaczenia kto zdradził prawda jest taka jaki był tego powód najczęstsze powody zdrady partnera to:

 1. Ona lub on się nie spełnia w łóżku. – jest to artykuł dedykowany do dwóch rozmyślań. Zdrowy związek w którym nie ma zdrad jest pełno seksu, jeśli jedna strona wstydzi się o czymś powiedzieć pojawia się problem szukanie przyjemności u innych kobiet i mężczyzn.  Praca nad łóżkiem to są wasze obowiązki jakie łózko takie życie, obydwoje musicie czerpać radość z seksu w innym wypadku stanie się wielkim to problemem.
 2. Brak zainteresowania jednej z stron absolutnie trzeba pamiętać o  tym aby pamiętać o drugiej stronie. Jeśli zostawisz swojego partnera samego sobie nie dziw się ze poszedł do innej/innego
 3. Potwierdzenie swojej wartości u innych kobiet. W niektórych związkach bardzo powszechną praktyką jest to że jedno drugiemu podkopuje poczucie wartości, komentarzami na temat wyglądu i człowiek szuka potwierdzenia swojej wartości u drugiej osoby.
 4. Bordeline – czyli toksyczna relacja pomieszanie z gównem. Tam niżej na blogu można wyszukać na czym opiera się taka relacja.

Jeśli zdradziłeś lub zdradziłaś. Zapamiętaj sobie nie masz już do czego wracać i nie próbuj tego naprawiać to nie ma sensu żadnego.

W innym przypadku powiem ci jak dokonać możliwości powrotu do partnera. O to kilka przyczyn najczęstszych rozstań z facetem lub kobietą.

 

 • Nie dawałeś jej/jemu  wolności zwyczajnie daj możliwość oddechu od siebie. Sam oddalenie się z widoku powoduje tęsknotę która wszystko potrafi poskładać w jedną całość. Zastanów się czy to się nie pojawiło.
 • Wyzyskiwanie drugiej strony – patrzenie na relacje przez aspekt finansowy, zmień to macie się kochać za nic zupełnie bez interesownie.oraz przez wieczne obwinianie drugiej strony o swoje problemy.
 • Nałogi – jeśli masz nałóg spożywania alkoholu.
 • Spuszczenie wpierdolu drugiej połówce swojej.  Jeśli znęcasz się nad słabszą stroną daruj sobie taką relację.
 • Zazdrość – Bardzo i to mnie wkurwia traktowanie drugiej połówki jako własność, najczęściej zdarza się to facetom, zazdrość o ubiór oraz o to że ona z kimś pisze, dobrze niech pisze przecież nie jest bezmyślną suką która leci na pierwszego lepszego. Jeśli w jej życiu się spełniasz nie obawiaj się konkurencji..
 • Przeciwieństwa się przyciągają – gówno prawda. Jedno ciągnie w prawo drugie w lewo, nie ma takiej możliwości aby coś z tego konkretnego wyszło.
 • Użalanie się nad sobą – Brak pewności drugiej strony oraz wiecznie chodzenie pod złym nastrojem, i zero prób odmiany losu. Zmień to a zobaczysz powrót partnera do swojego życia.

Wyeliminuj te wszystkie problemy w swoim życiu a zobaczysz ze twoja druga połówka wróci do ciebie. Ale taka prawda jeśli tak nie będziesz postępował wierz mi lub nie ona nigdzie nie pójdzie od ciebie.

 

 

You may also like...

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
OszukanaKACTa złaTomek PAnna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iwona
Gość
Iwona

Nie potrafiłabym zaufać mężczyźnie który raz mnie zdradził. Każde jego wyjście np z kolegami wiązałoby sie z moim niepokojem wewnętrznym, nawet gdybym widziała realna skruchę. Nie wytrzymałabym sama ze sobą. Nawet gdybym zrozumiała powód zdrady i wybaczyła, to nie potrafiłabym zapomnieć.

Anna
Gość
Anna

Ja chyba nie potrafiłabym przeciągać, nawet widząc, że partner się stara. Zawsze z tyłu głowy miałabym „zdarzyło się raz, może zdarzyć się i drugi”. Bez zaufania w związku się nie da. Podejrzliwość zżarłaby mnie i w każdym ruchu doszukiwałabym się oszustwa. Wyobraźnia nie dałaby mi żyć. Przykre jest też to, co powiedziałeś, zdrada rujnuje nie tylko aktualny związek, ale też i przyszłe. Ot, tamtemu ufałam, zdradził, więc czemu następnemu miałabym bezgranicznie ufać?

Tomek P
Gość
Tomek P

Dobry artykuł jednak brakuje mi mimo wszystko rozróżnienia powodów zdrady wg. kryteriów płci. Moim zdaniem to istotne, bo z innych powodów zdradzają kobiety, a z innych mężczyźni. Wydaje mi się, że w pierwszym przypadku zdrada wiąże się dość często ze sferą emocjonalną i uczuciową kobiety, przywiązaniem do „nowego partnera”, a u mężczyzn, znacznie częściej niż u kobiet możemy mówić wyłącznie o pociągu fizycznym. Co za tym idzie, inaczej powinniśmy oceniać szanse na kontynuowanie

Ta zła
Gość
Ta zła

mój były maź już zdradził mnie z moja „przyjaciółka” niedługo urodzi sie ich dziecko zawsze w lozku było dobrze ale niestety mój były uważał ze nie jestem wystarczająca dla niego i szczerze teraz już wiem ze ja byłam dla niego za dobra za dużo mu z siebie oddalam i twarz już wiem ze on nie był tego warty. Liczę sie z tym co mówisz ale niestety czasami zdrada to jest koniec i nie ma co z tym dyskutować. Dzięki temu dowiedziałam sie jak ”zła” kobieta byłam i czym zawiniłam ale ja nie poleciałam do innego zaraz po rozstaniu to jest… Czytaj więcej »

KAC
Gość
KAC

No jak mnie zdradziła ,to sie jej spytałem dlaczego to zrobiła ,no i w sumie miałem wywalone ,ale dowiedziałem sie czego mi brakowało a ten typ to miał ,a ja przez to mogłem sie zmienić w tym kierunku by ona nie musiała szukać tego w innych mężczyznach ,a ona sama nie była zbyt zadowolona z siebie że mnie zdradziła ,w każdym bądź razie wszystko idzie w dobrą stronę 

Oszukana
Gość
Oszukana

Hej, a ja mam do Ciebie pytanie. Ludzie skupiają sie na zdradach i owszem, to jest okropne, zgadzam sie w 100%. Ale czy nie inną formą zdrady jest okłamywanie partnera? Mijanie się z prawdą w bardzo istotnych aspektach życia. Osobiście nigdy nie byłam zdradzana, ale najważniejsi dla mnie mężczyźni notorycznie mnie okłamywali. Z pierwszym partnerem zaufałam raz, ale po roku to znów sie powtórzyło. I najlepsze jest to tłumaczenie, że okłamują mnie, żeby mnie nie stracić. Jak reagować w takich momentach? Wczoraj znów zdarzyła mi się taka sytuacja I świat się zawalił. Czuje dokładnie tak jak mówisz: że to wszystko,… Czytaj więcej »