Jak odzyskać dziewczynę

Jak odzyskać dziewczynę

Nie chciał byś wiedzieć co o tym myślę o odzyskiwaniu swojej byłej.

Jeśli czytasz ten artykuł oznacza to jedno, miałeś w życiu bardzo mało kobiet jeśli wpadasz na tak poranione pomysły. Suka z tobą zerwała to jest logiczne jest że byłeś tak beznadziejny że cię porzuciła ale ten problem da się rozwiązać możesz w prostych krokach, ale przed wymienieniem ci sposobów jak to zrobić zastanów się  co tak naprawdę cię z nią łączyło. Zadaj sobie kilka prostych pytań które ci rozjaśnią sytuacje od A do Z

  1. Przemyśl dokładnie czy ona karała i nagradzała cię seksem za twoje zachowanie, jeśli tak daruj sobie taką relacje powód jest banalny, jest to bardzo toksyczna kobieta z takimi szmatami nie warto być one nadają się dla innego frajera któremu zniszczą życie. Normalne relacje zdrowe nie opierają się na takim zachowaniu. Wierz mi kobieta która szczerze kocha nigdy w ten sposób nie postąpi będzie ci chciała nieba przychylić.
  2. Jeśli kręcił się koło niej jakiś  „FRAJER” – daruj sobie to, normalna relacja ogranicza się do jednej osoby, a nie do kilku. Chcesz mieć kobietę czy szmatę pod swoim dachem, jeśli kobieta z która jesteś spotyka się z innymi facetami wierz mi miej swój honor to nie jest kobieta to jest kurwa sama siebie nie szanuje nie myśl ze ciebie będzie szanować, takie objawy u kobiety zawsze oznaczają zdradę tzw ” SZMATA BEZ WARTOŚCI ” .
  3. Jeśli masz ciągotki do zdradzania kobiety, wiedz ze jesteś też zwykłym gnojem i teraz żalisz się w e-mailach mam 30 lat i nie mam kobiety, zastanów się sam dokąd prowadzi twoje zachowanie zanim „KUTASI ŁBIE ” zaczniesz odzyskiwać kobietę, wielu z was się skarży na to ze prowadza imprezowy tryb życia i nie mogą znaleźć kobiety bo ich zawsze one zostawiają , kobieta pragnie stabilizacji jeśli ty pragniesz zabawy nie dziw się że cię zostawiła w cholerę kto by chciał być takim człowiekiem chyba ostatnia głupia i naiwna bez wartości kobieta.
  4. I co was dokładnie łączyło razem. Jeśli nie masz z nią wspólnego światopoglądu nie próbuj tego robić bo nic z tego kompletnie nie wyniknie. Zdrowe relacje tam gdzie jest szczęście nie opierają się na przeciwnościach, jeśli jedno ciągnie w jedną stronę a drugie w inną stronę jak myślisz jak się to skończy tzw sznurek po czasie się urwie samoczynnie weź nitkę w ręce i ciągnij w dwie strony zobaczymy jak długo ona wytrzyma.

Jeśli wykluczyłeś te 4 punkty możesz odzyskiwać kobietę i powiem ci dokładnie jak to zrobić skutecznie by to zadziałało w 100%.

  1. Urwij kompletnie kontakt z kobietą, ona tak czy owak będzie o tobie myślała nie bądź pizdą i nie płacz jej w słuchawkę bo i tak to nic nie da kobiety nie tolerują pizd w swoim życiu.
  2. Zacznij się ogarniać zacznij spotykać się z inną kobietą, wiesz co powoduje twój strach przed utratą kobiety to że nie dasz rady zdobyć ponownie kobiety, bo tyle to wymagało pracy.
  3. Zacznij pracować nad sobą zacznij się zajmować swoim życiem, nie myśl o niej bo na kobiecie jednej świat się nie kończy i możesz poznać jeszcze lepszą niż ona.

Jeśli nagadujesz kobietę błagasz by wróciła, przekonujesz logicznie wierz mi kobiety kompletnie nie myślą logicznie, one kierują się emocjami.. Takim postępowaniem wciśniesz jej innego faceta w ręce nie wierzysz!. Spróbuj  a się przekonasz jak to działa.

 

Fail test u kobiety na którym możesz się złapać „PAMIĘTAJ KOBIETA TO WREDNA SUKA”

Jeśli w tym punkcie zaraz po zerwaniu dasz się w to złapać wierz mi ze przegrałeś bo ona to specjalnie zrobi, odezwie się do ciebie by sprawdzić co u ciebie słychać pamiętaj pierwsze urwij kontakt nie reaguj najlepiej odezwij się za kilka dni, jeśli w tym miejscu się potkniesz wierz mi już masz drzwi na zawsze zamknięte. Ta sytuacja jest porażką jeśli ona zaproponuje spotkanie pierwsza nie godz się na to ponieważ ona zauważy ze jesteś na wyciągnięcie ręki a z życia wiem ze oni takich ludzi nie tolerują.

Jeśli zmienisz swoje nastawienie zaczniesz nad sobą pracować wierz mi sama ona będzie chciała wrócić do ciebie zaręczam ci ze już nie będziesz chciał powrotu bo za ten czas poznasz o wiele lepszą kobietę.

Po tym artykule już dobrze wiesz co masz zrobić, odnów kontakt z nią jak byś pierwszy raz ją poznał w życiu, a ci się to pokłada jeśli ona jest szczęśliwa z tobą nie będzie takiej sytuacji w życiu byś musiał ją odzyskiwać.

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o