Hosting stron za darmo!.

Hosting twojego WordPress całkowicie za darmo nie możliwe a jednak!.

Gdzie w internecie można znaleźć profesjonalny hosting dla twojej strony internetowej, po wielu poszukiwaniach w internecie udało mi się takie miejsce znaleźć.

Hosting zapewnia firma NETWORKMANAGER specjalnie zoptymalizowany hosting pod twojego bloga w internecie!.

Czym oni się wyróżniają na tle konkurencji do konta hostingowego dodają możliwość korzystania z modułu REDIS który skutecznie przyspieszy twojego bloga oraz odpowiednio zoptymalizuje go pod kontem wydajności. Pamiętaj że za szybkością twojego bloga idą wyższe pozycje w wyszukiwarce Google jeśli twoich artykułów nie ma w TOP10 nie istniejesz w internecie. 80% klientów w internecie korzysta tylko i wyłącznie z pierwszej zakładki w Google, zresztą sam sobie przyznaj racje czy dalej szukasz w internecie niż na 1 stronie w Google nie

Jakie są zalety korzystania z ich hostingu!.

  1. Dostęp do przyjaznych linków, w darmowej oficjalnej wersji hostingu WordPress nie ma takiej możliwości co za tym idzie mniejszy ruch na twoja witrynę internetową w internecie. Praktycznie 0 ruch przez to ograniczenie w wersji płatnej owszem otrzymasz taką możliwość.
  2. Czysta poczta – nie do pomyślenia w tych czasach aby znalazł się taki operator który na siłę nie dokleja masy reklam do twojej wiadomości.
    Dostęp do najnowszej wersji PHP.
    Domyślnie na ich hostingu jest zainstalowana wersja 7.2
  3. Dostęp do panelu Directadmin – o tym panelu nie muszę się wypowiadać , jest on każdemu z nas dobrze znany. Transfer – zaletą tego hostingu jest że nie limitują oni ruchu w internecie.
  4. Możliwość podpięcia własnej domeny pod konto hostingowe.

To wszystko wygląda idealnie ale nie do końca tak jest. Chciałem zrozumieć w czym tkwi haczyk i doszukałem się jego.

W podstawowej wersji hostingu – nie zabezpieczają oni kopii zapasowych, z informacji udzielonych mi przez operatora usługi, kopie zapasowe są przechowywane ale tylko ich bazowe. Co za tym wszystkim idzie musisz sam dbać o kopie zapasowe w własnym zakresie bo w przypadku awarii serwera oni przywrócą ostatnią kopie którą mają pod ręką.

W ich pakiecie płatnym jest kopia zapasowa aż do 7 dni wstecz,ale my korzystamy tutaj z darmowej opcji, wiadomo coś kosztem czegoś!,

W darmowej wersji konta hostingowego mamy także możliwość wygenerowania darmowego certyfikatu SSL który jest podpisany i w pełni akceptowalny przez przeglądarki.

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o