Grażyna z Andrzejem – Czyli Janusze życia

Nie mów mi o moim byłym facecie. Błąd cipo będę ci mówił. Jak wychować sobie cipę!.

 

Jak ci kobieta mówi „SPIERDALAJ”. To spierdalaj ona ciebie nie chcę ani trochę!.

Koziołek matołek czyli „Andrzej podrywu”. Tak jestem z kimś w bliskiej relacji a przychodzi gwiazda klatki schodowej próbuję bajery do niej!. Mam zajebistą i szczerą kobietę i uczciwą to mogę powiedzieć o niej już dziś. Nie chciał bym być w jego sytuacji szczególnie ze on nie wie i nie domyśla się ze ona  mi pokazuje takie wiadomości.

Kobieto masz być zakochana w sobie samej do tego stopnia że jak przechodzisz koło transformatora musi bezpieczniki wypierdalać. Abyś mogła wejść w jakąś relację.

Zastanów się czy potrafisz wyciągać wnioski z swoich poprzednich związków i mówić jasno o swoim byłym czy byłej!. Czego jasno oczekujesz i czego nie akceptujesz najlepiej mówić o tym na samym początku, ponieważ unikniesz wtedy porażki wymienię ci co mnie denerwowało u moich EX kobiet które z wielką ochotą zdradzałem dlatego że nie mogłem tego znieść co ona odpierdala taki niesmak w życiu „PRZYZWYCZAJENIE”

 • Płaszczenie się przed swoją panią. Ja się starałem ona była niedostępna koniec końców doszło do zbliżenia ale ona starała się na 50% pojawiały się komiczne sytuacje patrząc z perspektywy czasu. Domagała się spotkania z  mną a ja czułem totalną niechęć do niej nawet do spotkania z nią ale z braku laku  i innej opcji się z nią spotykałem tracąc czas.
 • Nie toleruje nie wiem sam czemu alkoholu. Przychodziła idiotka się spotkać i piła przy mnie jakie później miało to skutki coraz więcej alkoholu w związku i doszło do abstrakcji takiej ze nie chciałem koło niej spać bo mi to jebało.
 • Zazdrość do ciężkiej kurwy, nie toleruje kontrolującej mnie kobiety. Wieczne podejrzenia z jej strony ” Gdzie byłeś”. Jestem w pracy to ona mi wypierdala komunikat „ZDRADZASZ MNIE Z KOCHANKĄ BO SIĘ NIE ODZYWASZ
 • Wykorzystywanie finansowe swojego partnera. Kilka lat temu byłem z kobietą która wykorzystywała mnie finansowo. Nie toleruje kobiet które są łase na kasę i prezenty nie ma takiej możliwości aby być z wrakiem kobiety.
 • Seks mogiła rozłożyła księżniczka nogi łania i rób co chcesz to samo mogę zrobić sam przed komputerem a czego się na oglądam to już moje. Najgorszy typ kobiet w dodatku jeszcze aby osiągać cele swoje wykorzystywała swoje ciało do tego.
 • Brak własnego zdania oraz brak możliwości rozmowy o czymś innym po seksie kompletna mogiła. I pojawiający się w tym momencie wyrzut sumienia kurwa co ja tu robię.
 • Prywatność – Kiedyś poznałem pannę która dała mi linka do swojego Facebook a więc oczywiście szybko przeszukałem jej profil poszukując punktu zaczepienia, jakie zażenowanie poczułem gdy zobaczyłem „cycki brzuch dupę”. Od razu mówię sobie ja dziękuje pierdole taką kobietę, chce zwrócić uwagę faceta swoim wyglądem który u niej szybko minie a później będę żył z idiotką z która nie mam o czym porozmawiać.

Takie zachowania powodują taki związek Grażyna z Andrzejem. Czyli facet który się stara w zamian nic nie dostaje od kobiety wręcz ją zniechęca do siebie takim postępowaniem. Jak mówiłem jeśli ona ci delikatnie mówi ze jest nie zainteresowana to jest. Zainteresowana kobieta zupełnie inaczej się zachowuje i po co w to chuju brniesz.

Przez takie doświadczenia teraz łatwo potrafię  nakreślić sobie preferencje i wymagania co do mojej kobiety.

Dzisiaj jasno przy kobietach mówię prosto z mostu co mi się nie podobało w moich EX i sprawdzam księżniczki reakcje jeśli ona zgadza się z moim zdaniem jest bardzo dobrze a jeśli ma swój sposób bardzo odmienny od mojego myślenia spierdalam od takiej. Bo doszedłem do wniosku że kobieta musi mieć kila wartości które mnie interesują.

 • Musi być przyjaciółką taką z która i w wieku 70 lat będzie się chciało skoczyć tzw „Sałatkę”
 • Kochanka w łóżku. Ma tego chcieć a nie mieć ochotę, związek polega na całkowitym oddaniu siebie drugiej osobie bez warunkowo.
 • Najgorszy wróg. Tak ona cię ma opierdalać jak coś źle zrobisz ma mieć tez swoje zdanie i wymagania.
 • Pewność ze będzie do samego końca.

Taka złota porada wyciągaj z starego związku wnioski i w nowym ich przestrzegaj sprawdzaj to, da się to skutecznie zweryfikować przed niż ładować się w kolejne gówno życiowe.

Jeśli nie stosujesz się do zasad powyżej wymienionych wychowujesz sobie cipę pod własnym dachem z którą koniec końców gdy wygląd minie zostaniesz i będziesz się obwiniać życie sobie zmarnowałem/am. Bo był ktoś inny w życiu szansy mu nie dałam a teraz żyje z tyranem pod jednym dachem.

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o