Dama z piekła rodem

Ktoś mi kiedyś powiedział w twarz „Spotkasz taką która ci da radę”

I będziesz miał przejebane. Pisałem o 3 typach kobiet o jakie zdziwienie mnie naszło. Gdy zrozumiałem ze kompletnie szkoła odkrywania kobiet na nią nie działa.Za to mi dużo patentów zdradza czym kobiety się kierują przy wyborze faceta co kobieta to inny kaliber!. Przykład obecnej kobiety której nigdy nie zrozumiem!.

  • Pewność – kobieta od ciebie wymaga pewności jeśli jesteś z nią to na 100%. Zawsze sobie mówiłem te kobiece PMS rozpierdala bo staje się ona jakaś najeżona. 3 tygodnie spokoju w 4 tygodniu spada na ciebie jak chuj na Mariolę, i przestaje się pierdolić z swoim zachowaniem wypomni ci absolutnie wszystko ale możesz dzięki temu zredukować swoje postępowanie. Taki wniosek o wystąpienie o przedterminowe zwolnienie.
  • Ubezwłasnowolnienie – Zawsze byłem zdania takiego że to kobieta ma za facetem biegać o czym z braku rozsądku poinformowałem ją i dostałem odpowiedz że jeśli chce być kobietą w  związku to żebym znalazł sobie partnera!. Kurwa.
  • Morfina – zastanawiam się panowie skąd ona się dowiedziała o metodach tresury (Pewnie z cyrku).Panowie ona zrobiła pewną lekcje dawkowanie siebie czyli wszelkie metody rozkochiwania mnie w sobie, a dobrze wiecie ze to działa zbyt skutecznie na nas. Masz coś od razu to nie za bardzo się  chce za tym biegać.

Jest to kolejna dawka porad od mnie dla panów którzy mają problem z kobietami!.
Pytacie mnie dlaczego nie upubliczniam komentarzy przecież was jest tu na blogu jest od groma same statystyki mówią same za siebie zobacz poniżej.

 

Z dnia na dzień was przybywa drodzy czytelnicy tego zwariowanego bloga w kolejnym artykule postaram się wam odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o