Czym nie jest miłość a czym jest!

Czym nie jest miłość a czym jest!

Ktoś mnie tknął aby napisać ten artykuł o tym na czym się opiera prawdziwa relacja z uczuciami, która ma sens w życiu. Polecam przeczytać każdemu Biblię tysiąclecia w której znajdziesz odpowiedz dlaczego twój poprzedni związek nie wyszedł i się nie udał dzisiaj pokaże ci przykład na samym sobie po latach to rozumiem o co chodzi w tych zdaniach.

 1. Miłość cierpliwa jest – Za nim znajdziesz swoja drugą połówkę przed tobą bardzo dużo złych doświadczeń które cię muszą ukształtować na resztę twojego życia. Nic nie dzieje się bez przypadku. Wcześniejsze doświadczenia pokażą ci czego w życiu nie chcesz nie wierzysz.
 2. Nie szuka poklasku – Jeśli twój partner jest zapatrzoną osobą sama w siebie nic z tego dobrego nie wyjdzie ponieważ ta osoba kocha bardziej siebie niż ciebie, i zwyczajnie jest z tobą dla zabicia czasu i ma dla ciebie ułamek wolnego czasu lub biegasz za nią a ta osoba i tak ucieka i zaraz jest z innym partnerem.
 3. Miłość nie zazdrości – Pamiętaj czujesz zazdrość o swoją kobietę masz strasznie duży problem, uświadomię cię w czymś. Kobieta jest osobną jednostką  i myśli. Jeśli jest wobec ciebie w porządku razem będzie nieudolnie się śmiała z podrywu jej przez innych facetów razem z tobą bo będzie uczciwa wobec ciebie. Jeśli nie jest uczciwa wobec ciebie naprawdę nie zatrzymuj jej bo jeśli ona świadomie nie potrafi wybrać jednej z dwóch opcji jest nie warta niczego bo ani ciebie ani jego nie kocha. działa to w dwie strony.
 4. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Moim zdaniem jest to zdanie kluczowe, pewnym osobą które piszą maile takie „Nie jestem jej pewien, nie potrafię wziąć w swoje jej życia i tego krzyża dźwigać„.Jeśli widzisz takie zachowanie u siebie nie bierz się za to, kochasz drugą stronę bez warunkowo z całym jej cierpieniem i problemami.
 5. Mszczą się słabi. Jeśli na kimś chcesz odgrywać, pokazywać za wszelką cenę innym patrz teraz mam lepiej fajniej to nie jest miłość.Możesz bardzo się zdziwić ale „Hymn o miłości”. Ma takie w życiu prawdziwe znaczenie bez tego każdy związek się rozpadnie bardzo szybko. Nie wierzysz, po kilku doświadczeniach w swoim życiu tak będzie ze pojmiesz tą naukę opartą  na doświadczeniach. Może te słowa są wiekowe ale tak naprawdę one mają bardzo wielkie znaczenie w twoim życiu i w 100% pokrywają się z rzeczywistością. Popatrz tak sobie wstecz na swoje nie udane związki a zrozumiesz gdzie był błąd i dlaczego one się rozpadły.

Ile dramatów ludzkich przez związki z tzw. Łapanki się w twoim życiu dzieje wasze komentarze które często się pojawiają.

 • Mój chłopak mnie gwałci czy też mąż – głupia idiotko jeśli odczuwasz ze facet robi coś wbrew tobie masz problem ty go nie kochasz,zadasz sobie pytanie co?. ” Byłam regularnie gwałcona przez swojego chłopa”. Nie chcesz czułości od bliskiej twojemu sercu osoby, znaczy prosto nie kochasz jej, prawdziwa miłość polega na czułości która nigdy nie przemija, a jeśli przemija znaczy jedno ze to nie jest to i jesteś sama sobie winna takiej sytuacji to ty tak wybrałaś w życiu. Najpierw dorośnij do miłości a później z kimś się zwiąż. Podziwiam popierdolone księżniczki, jak sobie zapewnić zdradę u faceta, karz  i nagradzaj go seksem a zobaczysz ze z czasem się zainteresuje inną kobietą nie wierzysz?. Rób tak zobaczysz jak sobie spierdolisz życie szczególnie gdy masz zobowiązania razem z kobietą. I pojawi się kolejny argument!. Ale ja nie mogę uprawiać seksu z nim, bo mnie głowa boli od kiedy to głowa boli cie od przyjemności. Jeśli masz zaburzenia Libido – tak suko to się leczy, na to są odpowiednie leki. Jest pełno ułomnych nieświadomych kobiet, jeśli idiotko nie pasują ci tabletki antykoncepcyjne idź do lekarza a nie płacz później że masz problemy zdrowotne, idziesz do pierwszego lepszego ginekologa i tylko żeby coś przepisał i będę brać, bez badań bez niczego  a później zdziwiona ze masz problemy, sama jesteś sobie wina. Jak ci lekarz poda gówno na talerzu też zjesz ?. Sam biorę leki na swoje problemy zdrowotne i dobrze wiem że źle dobrany lek powoduje bardzo duże problemy zdrowotne, dlatego idę i szukam innego sposobu by sobie pomóc.
 • On mi czasu nie poświęca o łania się odezwała pokrzywdzona przez los. Praktycznie każda kobieta która już tego swojego faceta usidliła, zdobyła myśli ze usiądzie na laurach i będzie siedzieć i pachnieć. Drobnomieszczańska księżniczko tak to nie działa. Prawdziwy związek nie polega na siadaniu na laurach tylko na codziennym poznawaniu siebie od nowa i od nowa. Bo później jest  problem taki ze on ci czasu nie poświecą ty znajdujesz sobie przyjaciela i się z nim puszczasz, tak samo jest z facetami.
 • Osobisty gwałciciel, pamiętaj jedna sprawę i to ważna „DOMYŚL SIĘ„. Nie działa, łózko jest wspólne i radze ci mówić o swoich prawdziwych potrzebach mówię tu o jednej i drugiej stronie, ponieważ będą problemy później i będziesz udawać ofiarę bo coś on zrobił nie tak tobie albo ty jemu. „KOMUNIKACJA” – pamiętaj to klucz do udanego związku, rozmowa zawsze wszystko naprawia ta szczera nigdy inaczej.

W internecie istnieje takie coś jak najczęstsze podpowiedzi w wyszukiwarkach jest to ścisłe związane z ilością najczęstszych zapytań i jak widzisz jest to pytanie internetu i znalezienie odpowiedzi na twoje problemy wykrzyczeniu się wirtualna rzeczywistości pomóż mi bo nie daje rady.

 • On ma uzależnienia – pije alkohol i liczę się z tym ze przestanie na terapię. Głupia pierdolona idiotko, on nie pójdzie na leczenie i nie zmieni się. Czemu stał się alkoholikiem, spotykałaś się z nim on pił piwo jedno a z czasem pojawiło  się coraz więcej alkoholu zdziwiona  nie. Zaczyna się od jednego piwa powiem ci tak raz na jakiś czas owszem, ale jeśli widzisz to kilka razy w tygodniu gdy jesteś z nim uciekaj idiotko. I w drugą stronę.
 • On mnie wyzywa podczas kłótni. Facet który bierze broń na ciebie krzywdząc cię twoją przeszłością tak naprawdę jest słabym człowiekiem i strasznie nieszczęśliwym, do wylewania swoich zmartwień będzie miał ciebie czasami dla zasady ci wpierdoli by się na kimś wyżyć.
 • On mnie zdradza jak mu to udowodnić, nie udowodnisz chodź byś miała dowód w rękach taka prawda. Przed atakiem człowiek się broni z całych sił i oskarżeniami tak jesteśmy skonstruowani jako ludzie.

Jeśli widzisz takie zachowania ratuj się kobieto, nie tkwij w tym tak samo druga strona jeśli ona tak postępuje w taki sposób uciekaj to nie jest uczucie prawdziwe, jeśli jest to naprawdę będziesz czuć cały czas pociąg do drugiej strony i będzie idealny twój świat. Takie zachowania świadczą o niczym innym niż chorobie Bordeline lub co gorsza CHAD. Przed wybraniem człowieka na partnera swojego życia sprawdzaj takie małe zachowania ponieważ one się z czasem nasilą i będziesz miała piekło na ziemi to samo w drugą stronę, nie bierz pierwszej lepszej idiotki która jest wolna, ponieważ może się to skończyć złe.

Jeśli nie jesteś pewna drugiej osoby i ty tak samo po co bierzesz z nią ślub

Z opowiadań waszych  widzę pewną zgodność wymienię tu kilka przykładów które wprowadzą cie w osłupienie drogi czytelniku, tego bloga. 

 1. Dla dobra dziecka – pojawiło się dziecko przez zwyczajną wpadkę musi mieć dwójkę rodziców. Ciśnienie otoczenia mówi tobie żebyś wziął/a ślub bo tak wypada. Błąd dziecko nie ma służyć jako cement twojego związku. Bo później pojawia się taka sytuacja że to małżeństwo ma problemy wyżej wymienione.
 2. Inni mówili że powinieneś wziąć ślub, a ja nie słucham swojego sumienia i serca i biorę ślub pod wpływem decyzji innych osób. Jeśli tak postępujesz masz bardzo duży problem z samym sobą, jak inni mogą decydować o twoim życiu a jeśli im się dajesz nie masz mózgu. Nikt nie ma prawa decydować za ciebie i dokonywać wyborów za ciebie. Jest to skrajny egoizm, myślenie swoja korzyścią.
 3.   Choroba psychiczna jednej ze stron.

Prawo kanoniczne o którym możecie sobie przeczytać mówi jasno jeśli takie sytuacje, pojawiły twoje małżeństwo nigdy nie zostało zawarte, przez to zwyczajnie pojawiły się takie kłopoty w twoim życiu. 

Kiedy miłość to naprawdę miłość

Miłość = Wierność

Jak tą wierność sprawdzać po drodze na samym początku!.

 1. Ona/On będzie mi wierna/y – NIE to zawsze trzeba sprawdzać w dwie strony, na samym początku znajomości.
 2. Słowność – Czy ona i on dotrzymuje swojego słowa. Nie mówię tu o aspekt materialny ponieważ, jest tu jeden mały problem dobra materialne rozkładają się w czasie nie możesz wszystkiego mieć od razu. Jeśli on nie dotrzymuje słowa danego tobie do samego końca tak samo będzie i w małżeństwie.
 3. Czy można na tej osobie polegać. Nie tylko w dobrym momencie życia , ale w złym momencie życia czy ta osoba jest do końca i czy cię potrafi podnieść z największego bagna.
 4. Poświecenie – czy ona gotowa jest dla ciebie coś zaryzykować i on dla ciebie.

Jeśli naprawdę potrafisz się zdecydować na wierność drugiej osobie to samego końca, przy niej trwać wtedy jest to miłością.
Oddaje ci całkowite prawo do siebie. Jest to nie rozerwalne to jest więź która nigdy się nie skończy.

Wszystko co posiadam jest dla ciebie na zawsze i nic w zamian nie wymagam, w pełnej wolności jasno sprawę stawiając, można to bardzo szybko w naszych czasach zweryfikować skutecznie.

Dam ci taki przykład w życia wzięty. Czy ta osoba nie jest uzależniona od ciebie jak to sprawdzić, mówisz sobie dobrze nam się rozmawia przez pisanie,wyjedz z tą osobą  i zorientuj się czy potrzebujesz smartfona, czy tej osoby. Jeśli będziesz w towarzystwie tej osoby tkwił przy telefonie znaczy to jedno, uzależniony jesteś od telefonu a nie kochasz naprawdę, Teraz sobie mówisz Łukasz „IDEAŁY” , a życie jest życiem, nie interesuje mnie to.

 

You may also like...

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Stoprocent Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stoprocent
Gość
Stoprocent

Facet ma zrobić mi dziecko, i pracować na mnie i na dziecko jest to jego święty obowiązek. Ja nie muszę już później nic robić dla niego. Inaczej biorę rozwód płaci na mnie alimenty i dziecko. Facet nie ma mieć żadnych praw.