Co powoduje zdrada w twoim życiu!.

Czytam w wolnej chwili wiele badań  świeckich i religijnych na temat tego zjawiska i zaczyna się mi to wszystko składać w pewnym momencie w całość czym w takim razie jest zdrada.

Często widzę  jak osoba bliska mojemu sercu się oskarża i stale biczuje swoją przeszłością, widok ten jest przerażający tego jak to potrafi zniszczyć człowieka. Zdradzając nawet nie masz pojęcia jaką krzywdę drugiej osobie robisz. Sam sobie zadałem pytanie dlaczego ja zdradzałem w życiu znalazłem odpowiedz bardzo szybko dlaczego to zrobiłem. W momencie braku wsparcia drugiej osoby szukasz pomocy u innej, kogoś kto cię wysłucha i powie że będzie dobrze. W moim przypadku całkiem zrozumiały powód tego był i racjonalny. Nie kierowała mną chęć uciech cielesnych. Lecz zawsze sobie zadawałem pytanie dlaczego ona mnie zdradziła?. Dzisiaj potrafię to bez problemu wyłapać czy potencjalna dziewczyna zdradzi mnie w pierwszym momencie i okazji, pokażę ci jak to za w czasu sprawdzić abyś nie znalazł się tak potłuczony jak ja czy osoba bliska mojemu sercu.

Zastanawiam się skurwysynie /  kurwo dla czego potrafisz tak postępować i znalazłem odpowiedz. 

Myślisz ze nie da się w życiu zrobić katalogu i metek ludziom!. Błąd po wielu latach wiem jedno ludzi można znakować jak bydło i wcale się temu nie sprzeciwiam jest to całkowita prawda. Dzięki temu sklasyfikowaniu ludzi można bardzo łatwo przewidzieć zachowania ludzi na podstawie samego ich podejścia do życia.

Mówisz sobie tak zrobiłem krzywdę drugiej osobie do mnie to na pewno nie wróci, zaręczam ci wróci do kilka razy mocniej. Prawdopodobnie za taki czyn w życiu zapłacisz bardzo boleśnie samotnością. Dzisiaj  patrze sobie tam gdzieś wstecz i byłem gotów nawet tej osobie wybaczyć pod pretekstem aby tylko była w moim życiu, z czasem dało to bardzo złe skutki dla mnie , na drugą osobę patrzyłem z nieufnością, przez pryzmat tej osoby która mi tak zrobiła. Jest to bardzo krzywdzące później dla nowej osoby w życiu której daje się szansę. Wierność da się sprawdzić wcześniej i wymyśliłem sobie skuteczny sposób który potwierdzi czy ta osoba będzie wierna do końca mi.

Wystarczy na jakiś czas wprowadzić chłód w relacji jeśli ta druga strona zacznie zajmować się inną osobą, wiedz że nie warto utrzymywać dalej takiej relacji. 

Dlaczego w takim razie zdradziłeś kobietę?. 

  1. Nie robiła tego czego od niej wymagałeś w łóżku. Poleciałeś do innej kobiety i ona ci dała tego czego oczekiwałeś. 
    To jest główny powód zdradzania kobiet przez facetów wręcz najczęstszy powód. Da się bardzo szybko zweryfikować to jeśli kobieta jest oschła emocjonalnie przy tobie i nie chce seksu co jest tego powodem. Kobieta wymaga od ciebie całkowitego poświecenia w życiu i druga strona powinna to od siebie dawać. Jeśli nie daje ona od siebie tego nie jest gotowa się poświecić całkowicie tobie a ty jej.
    Odejdź od niej a ty od niego.
  2. Brak wsparcia o tym mówiłem wyżej. 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o