Bordeline – Czyli pierdolnięta kobieta

Związek Borderline

Nie jednej osobie zdarzyło się przejść przez to gówno!. Mi też i to z bardzo długim stażem ale koniec końców się to rozpadło i dzięki bogu. Dziś o pewnej relacji której powinieneś unikać dla własnego psychicznego bezpieczeństwa.Byłem młody i głupi oraz eksperymentowałem tak marne tłumaczenie, ale wiadome to pierwsze sukcesy z kobietami były w życiu dzisiaj wiem ze to tak nie działa zupełnie i mam pojęcie czym jest zdrowa relacja miedzy kobietą a mężczyzną. Kobieta z Bordeline jest bardzo specyficznym obiektem.

Poniżej wymienię ci 10 toksycznych cech takiej istoty

  1. Ona bardzo szybko się zakochała w tobie. Kontakt seksualny odbył się na 1 randce pamiętaj to znak ostrzegawczy uciekaj póki możesz później się łatwo nie uwolnisz. 18-24 lata – wiek w którym najbardziej widać to zaburzenie psychiczne. Jeśli udało ci się wyrwać pannę po wieku 25 lat zadaj sobie pytanie dlaczego ona nie jest z nikim w związku tu masz kolejne światło ostrzegawcze
  2. Naciska na spotkania codziennie , aby pilnować swojej zdobyczy tak takie osoby wymagają bardzo dużo uwagi twojej.Przestań dawać  jej uwagę ona się momentalnie puści z innym facetem.
  3. Kartą przetargową w jej rozumowaniu będzie seks, będzie potrafiła w czasie awantury ci się rozebrać i przekupić cie seksem tak abyś nie odszedł od niej. Bardzo dobrze ona się wtedy pierdoli ale tobie nie będzie to pasowało wręcz wkurwiało niesamowicie.
  4. Twoja rodzina jest jej największym wrogiem tzw chorobliwa zazdrość o członków rodziny, dla niej to ty jesteś rodzina nikt inny i masz się tego trzymać bo inaczej będziesz miał z nią kłopoty a rodzina własna cie znienawidzi.
  5. Kontrola i zazdrość – pisze do ciebie koleżanka uważaj bo ta kurwa potrafi się do niej dobrać pod wpływem emocji i niezłego bajzlu narobić tak  moja przyjaciółka bogu winna ucierpiała na zderzeniu z nią.
  6. Grożenie ze zrobi sobie krzywdę lub tobie, tzw bicie drugiej osoby która jest z nią w związku po to aby została z tobą.
  7. Jej własna matka jest dla niej wrogiem nr 1. Jeśli  się będzie wtrącać czy też rodzina twoja.
  8. Jest cholernie dobra dla ciebie a dla wszystkich wokół podła suką jest.
  9. Szantażuje cię ze poda cie za gwałt na psiarnie.
  10. Domaga się zrobienia jej dzieciaka!. Jak najszybciej bo ciebie uwiąże. Zauważysz po pytaniu czemu nie kończysz w niej! tylko na niej.

Jeśli zobaczysz kilka takich objawów  spierdalaj jak najszybciej bo nie na tym nie polegają normalne relacje damsko-męskie. To się dobrze dla ciebie nie skończy a będziesz miał dopiero uszkodzone postrzeganie świata po takiej relacji, jest to bardzo złe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o