A kogo to kurwa obchodzi!.

A kogo to kurwa obchodzi!.

No wiesz ta kurwa moja sąsiadka ona to ma dużo pieniążków. Muszę być lepsza niż ja bo to nie możliwe ze ona ma ja nie mam!. Wiesz czym to jest tzw. Zazdrością o materialne rzeczy.

Prawdą taką jest ze mnie chuj obchodzi twoje życie czy też istnienie na tym świecie

Ostatnie kilka lat różnych bardzo doświadczeń zmieniły moje myślenie zawsze starałem się dorównać każdemu pokazywać o jaki to nie jestem. Przyszła pewna chwila w życiu ze zostałem całkowicie sam, a przyjaciele czy też rodzina jest zupełną fikcją. Jesteś sam człowieku na świecie drugiej szansy na nowe życie nie będzie i to od ciebie zależy kim naprawdę chcesz zostać i jak twoje życie ma wyglądać.

Rozpierdalają mnie klony ludzi których widzę na codziennie  szczególnie gdy odpalam instagram, jedna za drugą kobietą „FITNESS PIZDY” . Która wzoruje się na drugiej jak klony zero indywidualizmu.

Kolejna idiotka życia wypierdala na pół ekrany komunikat 

I szuka idiotów którzy to polubią współczują jej, gówno prawda tak naprawdę nikogo nie interesuje twoje życie więc po chuj się z nim dzielisz z innymi. Czuje się przez to zażenowanym takim zachowaniem. Swoje problemy prywatne wywlekać na światło dzienne. A później zdziwiona znajomi mnie obgadują.

Zawsze możesz mieć gorzej niż myślisz, jestem tutaj przykładem ale nie wywlekam pewnych spraw na światło dzienne.

A szczególnie bawią mnie i to bardzo wręcz za bardzo kochana publiczności ludzie pokroju „ON MNIE KOCHA ON SIĘ ZMIENI„.Gówno prawda jeszcze 3 razy ci poprawi jeśli ci mało. Człowiek się nie zmienia ani trochę.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o