30 stka czyli ostry seks jeszcze takiego nie miałeś!.

30 stka czyli ostry seks jeszcze takiego nie miałeś!

Chłopie chcesz sobie po dupczyć, bierz się za 30 letnią kobietę. Kobieta w wieku 30-45 lat się wali ile fabryka dała na liczniku!. Tak mówi ci  to król jebaka, ale ostrzegam cię przed takim postępowaniem pierwsze przeczytaj. Mój artykuł „Kobieta po przejściach” . Jeśli po takim związku nie chcesz bardzo cierpieć bo i tak suka ciebie zostawi bądź pewien tego w 100%.

Dlaczego miała by mnie zostawić

30 lat to nie 18 lat wierz mi lub nie one mają wyrobiony swój światopogląd i jeśli nie masz w 1% takiego samego poglądu baw się dobrze ty się zaspokoisz ona się zaspokoi.

Zalety takiej przygody z kobietą oraz kilka wad które mogą cie nie miło zaskoczyć!.

  1. Ona z ciebie zrobi sobie prywatną zabawkę którą może doić ile się da łącznie z braniem w gardło, możesz nie mieć o tym pojęcia ale kobieta uwielbia spermę dlatego że jej to cerę poprawia czy dostarcza hormonów jeden chuj. Ale one tak robią. Tak dla własnej korzyści i urody, ona ci jeszcze na wrednego powie „SMACZNY JESTEŚ”
  2. Nauczysz się podrywu z prawdziwego zdarzenia od takich kobiet bo dowiesz się tak naprawdę czego kobieta w życiu pragnie i zdobędziesz z czasem tą jedną prawdziwą i jedyną kobietę. Takie przygody są dla tych którzy mają problem w łóżku z kobietami, wierz mi ona cie wszystkiego nauczy od A do Z
  3. Przepaść wieku, pamiętaj jedno kobieta chce młodszego faceta od siebie w granicy do 3 lat. Kobieta nigdy nie chce starszego faceta od siebie. 100% udanych związków się na tej zasadzie opiera. Bo  z czasem zacznie widzieć w tobie starego zgreda który się nie podoba, jeśli masz znaczną różnice wieku nie zakochuj się bo będziesz później cierpiał katusze.
  4. Wada takich związków, ona bardzo szybko zmienia partnera „KURWA Z WYBORU”  . Bardzo szybko zmieniła partnera, wierz mi lub nie ona już zawsze będzie sama. Jeśli zauważysz u niej takie zachowanie jak, jesteś z nią i ona utrzymuje kontakt jeszcze z kimś znaczy to prostą sprawę, ze zostaniesz porzucony przez nią w najbliższym momencie. I bardzo się zdziwisz.

Zapamiętaj taką sprawę normalne relacje rodzą się w wieku 18-24 lat później to są kobiety po przejściach które zawsze będą same. Dlaczego w takim razie ta młoda nie daje mi tyle frajdy co ta starsza kobieta, dlatego że w młodości emocje nas kształtują a po 25 tce już doświadczenia nas kreują. Jeśli dotrwasz z swoją młodszą polówka do wieku 30 lat to będziesz miał też idealny seks z nią. Jeśli chcesz się sprawdzić czy podołasz poszukaj sobie takiej wolnej kobiety. Bardzo łatwo ją poderwiesz bo chętnie się tobą zabawi.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o